תעודת לידה מעוצבת: איך לא לשכוח כלום?

הבלוג של פיצקולים

מכירים את השאלה הידועה: רגע, הוא שקל 3.200 או 3.250? הוא נולד ב-12:00 או ב-12:02?
אנחנו בקושי זוכרים את מספר הטלפון של עצמנו אז איך נזכור את כל הפרטים האלה?
הפתרון הקל והנוח הוא ליצור מזכרת, שתזכור עבורכם את כל הפרטים הכל כך חשובים האלה.

תעודת לידה לתינוק זהו פריט עיצובי לכל דבר ועניין ורגע לפני שרובוטים משתלטים עלינו ובינה מלאכותית מחליפה אותנו יש מוצרי דפוס שנשארים חשובים והם כאן כדי להישאר.

חדר הילדים שתעצבו כנראה מלא בכל טוב, החל מבחירת הצבעים, הרהיטים והאקססוריז אבל יש פריט אחד שבכל פעם שתעברו על פניו תרגישו פרפרים בכל הגוף כי הוא לחלוטין מסמן ומסמל רגע ספציפי אחד של לידת התינוק שהוא רגע טהור מלא בשמחה.

גם שהילד כבר גדול שתזכרו בתאריך אי שם בעבר, תאריך בו הכל השתנה וקיבלתם מתנה חדשה לחיים שלכם. סוג של מזכרת אהבה לילד שנולד שלחלוטין עומדת במבחן הזמן כי מה יותר מחמם את הלב מכל הפרטים החשובים האלה.

אחת השאלות שתנסו להיזכר בהם בעתיד (הלא רחוק כנראה) סביר להניח שיהיה אחד מהפרטים הכתובים בתעודת הלידה, אז אפשר להימנע מריב עתידי אחד לפחות😂
חשוב להבין, ברגע שאתם בוחרים ליצור תעודת לידה מעוצבת עם כל הפרטים של הבייבי שזה עתה נולד, הכל עוד טרי אצלכם אז אין טעם להתלבט.

בין אם בחרתם ליצור משהו עצמאית או להזמין תעודת לידה, ולא, כמו שהבנתם אין הכוונה לתעודת לידה של משרד הפנים, אלא אחת עם קצת יותר צבעים ואיורים🙂

שאתם כבר ניגשים ליצור או להזמין פריט עיצובי שכזה, זכרו שהצבעוניות צריכה להיות עדינה (חדר ילדים אחרי הכל) והיא צריכה להתאים גם לחדר עצמו ולהרמוניה כולה.

אנחנו ב"פיצקולים" נשמח ליצור עבורכם תעודת לידה לא פחות ממושלמת שתישאר כפריט עיצובי מושלם עם כל הפרטים הכי חשובים.

קישור לקולקציית תעודות לידה מעוצבות